Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to jedna z metod rewitalizacji zwiotczałej i dotkniętej zmarszczkami skóry. Zabieg polega na wstrzyknięciu bardzo cienką igłą kwasu hialuronowego w postaci przezroczystego żelu bezpośrednio w miejsce poddawane kuracji. Celem terapii jest podniesienie ilości kwasu hialuronowego w skórze, bo – choć jest on naturalnym jej składnikiem – to wraz z upływem lat jego ilość maleje, co sprawia, iż zmniejsza się nawilżenie skóry poprzez utratę jej zdolności do wiązania wody w tkankach.

Niewystarczające nawilżenie skóry powoduje, że traci ona swoje napięcie i objętość, stając się wiotka i wysuszona. Najpierw pojawiają się na niej delikatne linie, potem coraz głębsze głębokie zmarszczki i fałdy, aż w końcu policzki i wargi całkowicie tracą swoje naprężenie i opadają.

 

wypełniacze kwas hialuronowy kraków

Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym jest jednym z obszarów naszej ekspertyzy i dlatego jesteśmy w stanie wspomóc naszych pacjentów w rozwiązywaniu takich problemów jak: “lwia zmarszczka”, “dolina łez”, modelowanie policzków, fałdy wargowo-nosowe, “zmarszczki palacza”, kontur ust, wypełnianie ust, “linie marionetki”.

Do wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym używamy wyłącznie produktów sprawdzonych i najwyższej klasy. Używane przez nas wypełniacze kwasy to Fusion (F-HA), Hafiller oraz Filorga, które wstrzykujemy ręcznie za pomocą strzykawki bądź pistoletem. Pacjenci mogą liczyć na miejscowe znieczulenia – na około pół godziny przed zabiegiem aplikujemy krem znieczulający na obszary skóry poddawane wypełnianiu.  

 

Zapraszamy do kontaktu - chętnie udzielimy informacji o tym, jak stosowane są wypełniacze - kwas hialuronowy - w Pro Derma Clinique Kraków.

Zalety zabiegu
  • Szybko: Efekty zabiegu widoczne są natychmiast po iniekcji kwasu hialuronowego w poddawany kuracji obszar skóry.
  • Trwale: Efekty kuracji widoczne są na poddanej terapii skórze przez około rok czasu.
  • Bezproblemowo: Iniekcja kwasu hialuronowego to terapia o minimalnej inwazyjności, co sprawia, że okres rekonwalescencji po niej jest również jest bardzo krótki. W rzadkich przypadkach po zabiegu może wystąpić obrzęk, zaczerwienienie, drobne wynaczynieni