Mezoterapia igłowa twarzy Kraków

Mezoterapia igłowa twarzy w mieście Kraków to niechirurgiczny zabieg stosowany w celu odmłodzenia, regeneracji, biorewitalizacji oraz poprawy ogólnego wyglądu skóry twarzy, a także redukcji zmarszczek. Metoda ta polega na wstrzykiwaniu substancji leczniczych, takich jak kwas hialuronowy i koktajle młodości, bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Rosnąca popularność tej metody wynika faktu, że na efekty terapii nie trzeba długo czekać, bo poprawa wyglądu skóry oraz zahamowanie wypadania włosów widoczne są w krótkim czasie od rozpoczęcia kuracji. Dodatkowym plusem mezoterapii igłowej jest to, że substancje lecznicze można wstrzykiwać w niemal wszystkie części ciała, w tym również w twarz.

Sama idea mezoterapii igłowej twarzy w Krakowie polega na pobudzeniu i stymulacji poddawanym terapii obszarom skóry, poprawiając jej metabolizm i mikrokrążenie. W celu zapewnienia efektywności kuracji, oprócz kwasu hialuronowego do zabiegów używamy jedynie najwyższej klasy koktajli młodości takich jak Filorga i Fusion. Sam zabieg polega na dużej liczbie wstrzyknięć substancji leczniczych – podnaskórkowo lub śródskórnie – w poddawany kuracji obszar skóry.

Mezoterapia igłowa twarzy Kraków

Mezoterapia igłowa twarzy w Krakowie

Mezoterapia igłowa twarzy w Krakowie jest jedną z najpopularniejszych oraz najefektywniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Metoda ta wykorzystywana jest od lat zarówno w kosmetologii, jak i dermatologii estetycznej, skutecznie pielęgnując skórę twarzy i przywracając jej świeży i zdrowy wygląd. Jest to popularny zabieg, który w znacznym stopniu wydłuża młodość oraz skutecznie niweluje oznaki starzenia się. W zależności od aktualnego stanu oraz wymagań skóry, mezoterapia wpłynie także na poprawę jej nawilżenia oraz uzupełnienie niedoboru niektórych witamin i minerałów. Wspomoże również mikrokrążenie oraz zwiększy elastyczność skóry, niwelując oznaki starzenia się.

Każdej osobie zainteresowanej oferujemy mezoterapię igłową twarzy w Krakowie. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Możemy zagwarantować Państwu zadowolenie i satysfakcję, a wszystko to w atrakcyjnej cenie! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich informacji, tak by rozwiać ewentualne wątpliwości.

Pro Derma Clinique Kraków - mezoterapia igłowa twarzy
Zalety zabiegu
  • Trwale: Mezoterapia igłowa to seria kilku zabiegów, które w zależności od indywidualnej kuracji przeprowadza się w odstępie 1–4 tygodni, by po skończonej terapii ograniczyć się do zabiegów podtrzymujących wykonywanych raz na kwartał.
  • Bezpiecznie: Substancje lecznicze i koktajle młodości używane w mezoterapii igłowej dobierane są przez naszych specjalistów w oparciu o indywidualne potrzeby i konkretną sytuację pacjenta.