Odchudzanie ultradźwiękami - karboksyterapia Kraków

Karboksyterapia w Krakowie to metoda, która zrewolucjonizowała medycynę kosmetyczną i estetyczną. Kuracja polega na użyciu czystego dwutlenku węgla (CO2) w celu poprawy mikrokrążenia poddawanej zabiegom skórze, doprowadzając tym samym do jej dotlenienia i odżywienia. CO2 w czystej postaci wstrzykiwany jest bardzo cienką igłą w tkanki podskórne, a dzięki swoim właściwościom mocno rozszerza drobne naczynia krwionośne i wywołuje powstanie nowych kapilar przez co łatwo i bezproblemowo przenika do okolicznych tkanek, jak na przykład mięśnie czy tkanka tłuszczowa.

W wyniku działania CO2 zwiększa się przepływ krwi w tkankach tłuszczowej i mięśniowej, a hemoglobina uwalnia więcej tlenu stymulując naczynia włosowate. Zarówno mechaniczny jak i chemiczny wpływ krakowskiej karboksyterapii na komórki tłuszczowe prowadzi do ich zniszczenia sprawiając, że jest to najefektywniejsza z istniejących obecnie metod redukcji cellulitu. Karboksyterapia świetnie się jednak sprawdza nie tylko jako rozwiązanie problemów z cellulitem. Jest to doskonała metoda na usuwanie zmarszczek, redukcję ilości tkanki tłuszczowej, przywrócenie elastyczności i jędrności skóry twarzy, rewitalizację okolic oczu, rewitalizację skóry dłoni, szyi oraz dekoltu, redukcję blizn, minimalizację worków i cieni pod oczami, redukcję podwójnego podróbka, zwiększenie grubości i gęstości skóry, a także walkę z łysieniem i wypadaniem włosów.

Odchudzanie ultradźwiękami w Krakowie - karboksyterapia – jak to działa?

W czasie zabiegu karboksyterapii w mieście Kraków używamy pistoletu Concerto Meso Fusion, którym wstrzykujemy w skórę CO2 w czystej postaci. Używane przez nas urządzenie jest odpowiednikiem Mercedesa wśród pistoletów tego rodzaju, posiada inteligentny i opatentowany system automatycznej i uzależnionej od rozmiaru igły regulacji przepływu gazu.

Karboksyterapia Kraków
Zalety zabiegu
  • Bezpieczeństwo: Organizm ludzki sam produkuje CO2 przy spalaniu tlenu w naszych komórkach, co dowodzi, że nasze tkanki są przystosowane do jego obecności w organizmie.
  • Brak bólu: Pistolet Concerto Meso Fusion posiada funkcję progresywnego wstrzyknięcia przy jednoczesnym masażu okolicy iniekcji co niemal całkowicie redukuje dyskomfort podczas zabiegu.
  • Bezproblemowość: Karboksyterapia to zabieg o znikomej inwazyjności przez co nie pozostawia śladów i nie wymaga rekonwalescencji, co pozwala na natychmiastowy powrót do standardowej życiowej aktywności.
Koszt zabiegu 200 - 600 zł