Mezoterapia igłowa skóry głowy w Krakowie

Piękne i gęste włosy to marzenie wielu osób, jednak aby móc się nimi cieszyć należy mieć zadbaną oraz odżywioną skórę głowy. Jednym z najpopularniejszych oraz najbardziej skutecznych zabiegów przeciw wypadaniu włosów jest mezoterapia igłowa skóry głowy w Krakowie. Zabieg ten z roku na rok zyskuje na popularności i nic dziwnego – metoda ta jest w pełni skuteczna, a przy tym szybka, dlatego poleca ją tak wiele osób. Zabieg mezoterapii może być wykonywany zarówno w przypadku chęci powstrzymania utraty włosów, jak również w postępowaniu profilaktycznym. Polega on na poddawaniu specjalnych substancji pobudzających wzrost oraz hamujących łysienie.

Każdy zestaw mezoterapii igłowej skóry głowy dobierany jest w sposób indywidualny i zgodny z potrzebami każdej osoby. Wprowadzenie do mieszków włosowych substancji aktywnych takich, jak krzemionka organiczna, biotyna, minoksydyl, witaminy, cząsteczki biostymulujące, czy minerały przyczyniają się do szybkiej regeneracji struktury włosa, odbudowując go i sprawiając, że będzie on wzmocniony. Mezoterapia cieszy się tak dużą popularnością, ponieważ zapewnia szybkie oraz widoczne efekty rewitalizacyjne, co ma bezpośrednie przełożenie na satysfakcję oraz zadowolenie każdej osoby, która zdecydowała się na ten zabieg.

Profesjonalna mezoterapia igłowa skóry głowy w Krakowie

Mezoterapia igłowa skóry głowy w Krakowie jest jednym z najpopularniejszych oraz najefektywniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Metoda ta wykorzystywana jest od lat zarówno w kosmetologii, jak i dermatologii estetycznej, skutecznie poprawiając kondycję skóry głowy. Jest to zabieg w pełni bezpieczny i większość osób, która boryka się z problemem wypadania włosów może z niego skorzystać. Należy jednak mieć świadomość, że istnieje kilka przeciwwskazań, które całkowicie dyskwalifikują wykonanie mezoterapii, a są to m.in.: cukrzyca, alergie, ciąża oraz karmienie piersią, leki przeciwzakrzepowe oraz stany zapalne skóry.

Każdej osobie zainteresowanej oferujemy mezoterapię igłowa skóry głowy w Krakowie. Jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Możemy zagwarantować Państwu zadowolenie i satysfakcję, a wszystko to w atrakcyjnej cenie! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich informacji, tak by rozwiać ewentualne wątpliwości.

Zalety zabiegu
  • Bezpiecznie: Substancje lecznicze i koktajle młodości używane w mezoterapii igłowej dobierane są przez naszych specjalistów w oparciu o indywidualne potrzeby i konkretną sytuację pacjenta.
  • Ekologicznie: Dwutlenek węgla wprowadzany podczas karboksyterapii uwalnia tlen z hemoglobiny
  • Bezboleśnie: Wkłucia wykonywane są tak cienką igłą, że są praktycznie bezbolesne