Laserowe odmładzanie twarzy - Kraków

Laserowe odmładzanie twarzy w Krakowie, nazywane terminem fotoodmładzanie, to zabieg, w którym na skórę kieruje się silną wiązkę laserowego światła i aplikuje jej serię świetlnych strzałów. Obecna technologia, w tym używany w naszym gabinecie laser E-Light, jest tak precyzyjna, że wiązka promieni, nie uszkadzając naskórka, przenika w głąb skóry jedynie do miejsc poddawanych kuracji, powodując poprawę jej struktury i regenerację od wewnątrz.

Zabiegi odmładzające cieszą się rosnącą popularnością, zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Młodość kojarzona jest z atrakcyjnością, a gładka i promienna skóra uważana jest za bardziej zadbaną i świeżą. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób decyduje się na zabiegi odmładzające. Laserowe odmładzanie twarzy w Krakowie jest możliwe dlatego, że impulsy laserowego światła dostarczają do skóry energię cieplną, dzięki czemu możliwa jest odbudowa włókien kolagenowych i elastyny, redukcja bruzd i zmarszczek mimicznych, poprawa napięcia skóry i ujednolicenie jej kolorytu, a także podkreślenie owalu twarzy.

Laserowe odmładzanie twarzy Kraków

Profesjonalne, laserowe odmładzanie twarzy - Kraków

Laserowe odmładzanie twarzy w mieście Kraków za pomocą lasera E-Light to metoda polecana zwłaszcza osobom, u których widoczne stały się już pierwsze zrogowacenia skóry ze zmianami posłonecznymi będące pierwszymi symptomami fotostarzenia skóry. Terapia laserowa jest wręcz idealnym remedium na pierwsze płytkie zmarszczki i przebarwienia oznaczające początek fotostarzenia. Efektem fotoodmładzania jest wzrost naprężenia i napięcia skóry, jej wygładzenie, oraz nadanie jej zdrowego, delikatnego i odmłodzonego wyglądu o ujednoliconej karnacji. Jest to zabieg cechujący się:

Zalety zabiegu
  • Bezpieczeństwem: laserowe odmładzanie twarzy w Krakowie jest mniej inwazyjne od tradycyjnych chirurgicznych metod, co praktycznie całkowicie eliminuje ryzyko pozabiegowych powikłań.
  • Uniwersalnością: Laserowe usuwanie zmarszczek jest metodą dającą wymierne efekty bez względu na płeć.
  • Bezproblemowością: Fotoodmładzanie jest metodą ekspresową i nieinwazyjną, więc już kolejnego dnia po zabiegu można powrócić do regularnej aktywności i codziennych obowiązków.