Walka z wypadaniem włosów

Karboksyterapia oraz mezoterapia igłowa to dwie przełomowe metody, które proponujemy osobom dotkniętym problemem wypadania włosów. Dla maksymalizacji efektów kuracji łączymy te dwa nowatorskie sposoby leczenia, stymulując poddawane zabiegom obszary skóry zarówno dwutlenkiem węgla jak i leczniczymi koktajlami.

Oferowane przez nas połączenie karboksyterapii oraz mezoterapii igłowej umożliwia o wiele skuteczniejszą walkę z chorobami wyniszczającymi lub w znacznym stopniu osłabiającymi strukturę włosów. Aplikowanie odpowiednich substancji leczniczych bezpośrednio w owłosioną skórę głowy poprawia odżywienie włosów, umożliwiając tym samym zatrzymanie bądź spowalnianie ich wypadania. Możliwy jest nawet odrost włosów już utraconych.

Polegająca na wstrzykiwaniu substancji leczniczych bezpośrednio w zmienione chorobowo miejsca mezoterapia igłowa jest świetnym dopełnieniem leczenia farmakologicznego. Z kolei bazująca na dwutlenku węgla karboksyterapia, uznawana za przełom w medycynie kosmetycznej i estetycznej, wpływa na znaczną poprawę mikrokrążenia. W efekcie poddawana obszary skóry dotknięte łysieniem i zmianami łuszczycowymi zostają dotlenione i odżywione.

Do mezoterapii igłowej używamy najlepszych na rynku koktajli odżywczych takich jak Fusion (F-Hair) oraz Hair System (zawierającego Minoxydyl, Biotynę, Dexpantenol, witaminy, aminokwasy, mikroelementy i minerały). Wstrzykiwania substancji w poddawaną kuracji skórę dokonujemy za pomocą pistoletu Concerto Meso Fusion, uznawanego za odpowiednik Mercedesa wśród pistoletów tego rodzaju.

Zabiegi mają znikomą inwazyjność przez co nie pozostawiają śladów i nie wymagają rekonwalescencji, co pozwala na natychmiastowy powrót do codziennych prac i obowiązków.

Zalety zabiegu
  • Bezpiecznie: Substancje lecznicze i koktajle młodości używane w mezoterapii igłowej dobierane są przez naszych specjalistów w oparciu o indywidualne potrzeby i konkretną sytuację pacjenta.
  • Ekologicznie: Dwutlenek węgla wprowadzany podczas karboksyterapii uwalnia tlen z hemoglobiny
  • Bezboleśnie: Wkłucia wykonywane są tak cienką igłą, że są praktycznie bezbolesne