Elektrostymulacja

Vip Line to metoda, której podstawą jest elektrostymulacja mięśni. Podczas zabiegu wiązki mięśni poddane są działaniu specjalnych fal kierunkowych, co powoduje, iż wykonują one ruchy nieco inne niż podczas tradycyjnej elektrostymulacji. Są to tak zwane ruchy skrętne, do których wykonania energia pobierana jest z okolicznych tkanek tłuszczowych, powodując, że spalany jest cukier i tłuszcz. Elektrostymulacja tą nowoczesną metodą sprawia, że podczas jednej sesji zabiegowej mięśnie wykonują pracę zbliżoną do trzech godzin ćwiczeń na siłowni. 

Vip Line jest metodą idealną dla osób dążących do wyszczuplenia i ujędrnienia wybranych partii ciała, wymodelowania sylwetki przez poprawienie definicji mięśni brzucha, pośladków, nóg i biustu, zredukowania cellulitu, zmniejszenia opuchlizn, a także ogólnego wzmocnienia mięśni. Możliwy jest też lifting twarzy poprzez wygładzenie zmarszczek, odbudowę kolagenu, zwężenie porów i przywrócenie skórze naprężenia. Elektrostymulacja jest także efektywną metodą poprawy owalu twarzy, redukcji podwójnego podbródka i zmniejszania opuchlizny pod oczami.

W zależności od celu pacjenta Vip Line daje możliwość wyboru jednego z czterech dostępnych programów: Transion (na błyskawiczne odchudzanie), Isogei (na wzmacnianie i ujędrnianie mięśni), Microgei (na lifting twarzy) oraz linfogei (na drenaż limfatyczny i żylny)  

Odradza się korzystania z elektrostymulacji kobietom ciężarnym i karmiącym piersią. Przeciwskazaniami w metodzie Vip Line są też implantowe stymulatory pracy serca, epilepsja, padaczka, wszelkiego rodzaju nowotwory i niewydolność naczyń krwionośnych. Nie zaleca się zabiegów pacjentom z historią uszkodzeń mięśniowych oraz osobom, których organizm akurat zwalcza gorączkę.  

Zalety zabiegu