Osocze bogatopłytkowe - Lifting wampirzy Kraków

Osocze bogatopłytkowe w Krakowie wykorzystywane w wampirzym liftingu zawiera komórki i czynniki wzrostu, które stymulują komórki skóry do samoodnowy. W efekcie skóra staje się gładsza, bardziej elastyczna i wyraźnie młodsza. Wygładzają się drobne zmarszczki, a twarz nabiera blasku. Ponieważ osocze bogatopłytkowe jest preparatem pozyskiwanym z krwi pacjenta nie ma ryzyka reakcji uczuleniowej, a zabieg jest całkowicie bezpieczny.

Osocze bogapłytkowe włosów w Krakowie – na czym polega?

Lifting wampirzy Kraków

Osocze bogatopłytkowe włosów w Krakowie jest autologicznym koncentratem, na który składają się płytki ludzkiej krwi. Jest ona pobierana na chwilę przed przystąpieniem do zabiegu, a następnie poddawana specjalnemu przygotowaniu, w trakcie którego wyodrębniana jest plazma bogatopłytkowa. Taką metodą tworzony jest specjalny koncentrat, który zawiera białkowe stymulatory wzrostu, wydzielane przez płytki krwi, po to, by inicjować procesy regeneracji tkanej. Co ważne, wszystkie składniki pochodzą z krwi pacjenta, dlatego też ryzyko nietolerancji jest zerowe. Wampirzy lifting w mieście Kraków doskonale sprawdzi się w przypadku zwiotczenia skóry, przy rozstępach, bliznach potrądzikowych oraz przy siatce drobnych zmarszczek, szczególnie w tzw. okolicach trudnych - wokół oczu czy ust. Zabieg jest  bardzo popularny wśród celebrytów m.in. Kim Kardashian, Bar Rafaeli, Joanny Krupy, Marty Grycan.

Lifting wampirzy Kraków - fibryna bogatopłytkowa

NOWOŚĆ! W metodzie klasycznej liftingu wampirzego w mieście Kraków płytki krwi natychmiast uwalniają duże stężenia czynników wzrostu. W przypadku fibryny bogatopłytkowej płytki krwi osiadają na włóknach fibrynowych i powoli uwalniają czynniki wzrostu, przez co, efekty zabiegu są silniejsze, a skóra bardziej odmłodzona. Jak wygląda zabieg? Do probówek pobieramy niewielką objętość krwi, którą później odwirowujemy w specjalnej wirówce. W ostatnim etapie za pomocą bardzo cienkiej igły wstrzykujemy uzyskaną fibrynę w leczony obszar skóry.

Każdą osobę zainteresowaną zabiegiem liftingu wampirzego w Krakowie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, a każdego Klienta traktujemy indywidualnie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Możemy zagwarantować Państwu zadowolenie i satysfakcję, a wszystko to w atrakcyjnej cenie! W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich informacji, tak by rozwiać ewentualne wątpliwości.

Osocze bogatopłytkowe Kraków
 
Zapraszamy do umówienia się na zabieg wykorzystujący osocze bogatopłytkowe - lifting wampirzy - Kraków ProDerma Clinique
Zalety zabiegu