Pielęgnacja twarzy

Pielęgnacja twarzy praktycznie od zawsze była w obrębie zainteresowania osób szukających profesjonalnej dermatologicznej i kosmetycznej pomocy. W naszym gabinecie oferujemy całą gamę metod i kuracji, które dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i preferencji pacjentów. Są wśród nich mikrodermabrazja, fale radiowe (termalifting i termolipoliza), mezoterapia bezigłowa,oraz oczyszczanie kwasami.

Mikrodermabrazja to zabieg polegający na mechanicznym, a przez to kontrolowanym i bezpiecznym, usuwaniu naskórka warstwa po warstwie. Nowoczesny sprzęt używany w czasie sesji gwarantuje przeprowadzenie krótkiego i bezbolesnego zabiegu, który skutecznie regeneruje i rewitalizuje skórę.

Fale radiowe są najnowocześniejszą obecnie metodą pozwalającą zahamować i odwrócić skutki starzenia skóry. Głęboka diatermia zachodząca w czasie zabiegu powoduje skracanie włókien kolagenowych, odbudowę kolagenu i rozbijanie komórek tłuszczowych. Kuracja używająca fal radiowych to w tej chwili jedna z najbardziej skutecznych metod ujędrniania i poprawiania gęstość skóry, co w efekcie pozwala na skuteczną redukuję zmarszczek, tkanki tłuszczowej i cellulitu. Termolipoliza to zabieg wykorzystuje fale radiowe do dostarczenia ciepła do głębokich warstw skóry, której temperatura podczas zabiegu wzrasta o 5ºC–7ºC, nawet do 41ºC. Termalifting skóry to procedura wykorzystująca odpowiednie impulsy, aby wygenerować w skórze ciepło głębokie i podgrzać tkanki do 45ºC, co prowadzi do odwracalnej denaturacji kolagenu i pobudzenia fibroblastów do produkcji nowego kolagenu.

Mezoterapia bezigłowa to kolejny z najnowocześniejszych i przełomowych nieinwazyjnych sposobów odmładzania skóry. Metoda polega na użyciu nowoczesnego aplikatora wysyłającego impulsy elektryczne i wprowadzeniu nim koktajli leczniczych i rewitalizujących głęboko w skórę i tkanki podskórne. Ta metoda stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej i pozwala na efektywne leczenie zmarszczek, cellulitu, rozstępów, wiotkości i przebarwień skóry.

Oczyszczanie skóry kwasami jest jedną z bardziej klasycznych metod znanych i stosowanych w kosmetyce od lat. Kwasy używane w naszym gabinecie to:

  • Trójchlorooctowy Frost Peel II 40%
  • Pirogronowy – firmy Purles lub Medex
  • Owocowy – firmy Purles lub Medex
  • Migdałowy – firmy Purles lub Medex
  •  Glikolowy – firmy Purles lub Medex
Zalety zabiegu
  • Bezpiecznie: Substancje lecznicze i koktajle młodości używane do pielęgnacji twarzy dobierane są przez naszych specjalistów w oparciu o indywidualne potrzeby i preferencje pacjenta.
  • Bezboleśnie: Pielęgnacja twarzy wykonywana jest metodami bezinwazyjnymi, co powoduje, że zabiegi są praktycznie bezbolesne.