Botoks kurze łapki - Kraków

Botoks to popularna nazwa toksyny botulinowej, której niewielka dawka wstrzyknięta w odpowiednią tkankę mięśniową powoduje lekki paraliż mięśni odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek. Wstrzyknięcie pewnej ilości tej substancji w mięśnie na czole, bądź też  w okolicach oczu uniemożliwia kurczenie się tych mięśni, w efekcie przeciwdziałając fałdowaniu i marszczeniu się skóry na tych obszarach twarzy. Znacznie poprawia wygląd, również w przypadku botoksu kurzych łapek w Krakowie.

Dużą zaletą botoksu kurzych łapek w Krakowie jest to, że w żaden sposób nie ogranicza on funkcji innych mięśni twarzy, działając jedynie na te, do których został wstrzyknięty. To sprawia, że ta nieoperacyjna metoda usuwania zmarszczek z użyciem botoksu w żaden sposób nie zmienia wyrazu twarzy pacjenta, korygując jedynie poddane zabiegowi obszary skóry i redukując tam zmarszczki.

Botoks na kurze łapki w Pro Derma Clinique Kraków – zalety zabiegu

Przeprowadzając zabieg botoksu kurzych łapek w mieście Kraków wstrzykujemy substancję jednorazową strzykawką z bardzo cienką igłą. W ten sposób skutecznie eliminujemy kurze łapki oraz, w przypadku takiej konieczności, szereg innych niedoskonałości. Nieoperacyjna metoda usuwania zmarszczek przy użyciu botoksu nie jest zabiegiem nieodwracalnym. Po pewnym czasie, który jest indywidualny dla każdej poddającej się zabiegowi osoby, porażenie mięśni poddanych jego działaniu ustępuje, co sprawia, że pierwotne efekty zanikają wraz z lekkim paraliżem poddanych iniekcji mięśni twarzy. Zabieg jednak może być wielokrotnie powtarzany, a każde powtórzone wstrzyknięcie wydłuża czas trwania efektów, wydłużając tym samym odstępy czasu między kolejnymi zabiegami.

Botoks - kurze łapki - Kraków
Zalety zabiegu
  • Trwale: W zależności od indywidualnych cech genetycznych pacjenta efekt zabiegu utrzymuje się nieprzerwanie przez kilka miesięcy do jednego roku.
  • Bezboleśnie: Wstrzykiwanie botoksu wykonywane jest tak cienką igłą, że odczuwany podczas zabiegu ból jest minimalny.
  • Bezproblemowo: Zabiegi mają znikomą inwazyjność i są niemal bezbolesne co sprawia, że pacjenci nie potrzebują rekonwalescencji i mogą niemal od razu wznowić swoją standardową aktywność życiową.