Bezoperacyjny lifting powiek – Plasma IQ

Doskonała alternatywa dla operacji plastycznych. Ta metoda jest całkowicie bezpieczna, bezinwazyjna, a pierwsze efekty widoczne są zaraz po zabiegu!
 
W organizmie z wiekiem zmniejsza się ilość włókien kolagenowych i elastynowych, które odpowiedzialne są za jędrność skóry i sprężystość skóry. Na cienkiej i delikatnej skórze wokół oczu, najszybciej uwidacznia się proces starzenia- obwisła skóra, zmarszczki i worki pod oczami. 
 
Plasma IQ to urządzenie stosowane w dermatologii, chirurgii plastycznej i medycynie estetycznej. Jest to alternatywne rozwiązanie do chirurgicznej korekty powiek. Plazma tworzy się między końcówką urządzenia i skórą pacjenta zdolna jest do sublimacji naskórka i obkurczania skóry, co w efekcie powoduje uniesienie powieki i daje wrażenieotwarcia oka”. 
 
Plasma IQ jest alternatywą dla chirurgicznego zabiegu korekcji powiek (blefaroplastyki). Nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji(do 5 dni), jest bezpieczniejszy(nie wymaga znieczulenia ogólnego).
 
Plasma powieki - Pro Derma Clinique Kraków
 
Laser działa precyzyjnie i punktowo nie uszkadzając przy tym otaczających zdrowych tkanek i nie wykluczając z codziennych aktywności. 
 
Efekty zabiegu przy stosowaniu Plasmy IQ są widoczne prawie natychmiast. Zabieg nie wywołuje stanu zapalnego i uszkodzenia otaczających tkanek. Efekt jest długotrwały.
Zalety zabiegu
  • Bezinwazyjny i bezpieczny – alternatywa dla zabiegu chirurgicznego (blefaroplastyka)
  • Precyzyjny - mikrowiązka plazmy działa punktowo
  • Dający natychmiastowy efekt
Koszt zabiegu 600 zł
Czas zabiegu 60 min
Znieczulenie Miejscowe