Depilacja laserowa

Depilacja laserowa polega na skierowaniu łagodnej wiązki lasera o długości fali 1064 nm na 5–6 mm w głąb skóry. To głębokość na tyle płytka, że wiązka promieni nie uszkadza skóry ani nie ingeruje w funkcje organizmu, a jednocześnie wystarczająca na przeniknięcie do mieszka włosowego, podgrzanie go i bezpowrotne zniszczenie cebulki włosa poprzez oddziaływanie na melaninę (barwnik włosa).

Depilacja laserowa wykonywana jest w naszym gabinecie laserem diodowym najwyższej jakości. Podczas zabiegu delikatne ruchy głowicy wspomagają stopniowe podgrzewanie miejsc docelowych. Jest to istotne dlatego, że włosy nie rosną równocześnie, i tylko część z nich – włosy widoczne na skórze – znajduje się w fazie wzrostu. To właśnie one reagują na laserowe światło, podczas gdy włosy w stanie uśpienia muszą dopiero urosnąć i pojawić się na skórze. To właśnie z tego powodu wymagana jest seria kilka zabiegów depilacyjnych.

Depilowanie włosów laserem diodowym sprawdza się świetnie niemalże w każdym miejscu na skórze co sprawia, że jest to idealna metoda pozbywania się owłosienia z brzucha, klatki piersiowej, nóg, pach, pleców, rąk, sfer bikini. Metodą tą można też usuwać zarost taki jak wąsy i broda. 

Zalety zabiegu
  • Uniwersalnie: Depilacja laserem diodowym przynosi jednakowe efekty bez względu na płeć.
  • Bezproblemowo: Depilacja laserowa z użyciem lasera diodowego w żaden sposób nie ingeruje w funkcje organizmu, przez co nie wymaga rekonwalescencji, co pozwala na natychmiastowy powrót do czynności takich jak kąpanie czy opalanie.
Koszt zabiegu od 100 zł